PRISTATYMAS LIETUVOJE

Užsisakius ir apmokėjus prekes internetu, pirkėjas gali pasirinkti vieną iš trijų pristatymo būdų:

1. Pristatymas per DPD kurjerį: nuo durų iki durų.

Krepšelio vertė iki 35€ DPD kurjeris nuo durų iki durų 3.50€

Nemokamas pristatymas nuo 35€ krepšelio vertės. Kurjeris prekes atvežtų tiesiai į namus ar kitą nurodytą pristatymo vietą.

2. Atsiėmimas, DPD PickUp taškuose, kurie yra beveik kiekviename didesniame mietelyje ar mieste. Atkreipiame dėmesį, jog tam tikros prekės yra labiau jautrios temperatūrai. Jeigu tarp Jūsų pirkinių yra temperatūrinio režimo prekių ir norite atsiimti jas terminale, būtinai įsivertinkite, ar galėsite jas atsiimti iš karto, kai ateis sms žinutė, jog siunta pristatyta. Jeigu manote, kad uždelsite porą ar keletą dienų, rekomenduojame rinktis kurjerį/pristatymą į namus. Amala.lt parduotuvė už šį Jūsų sprendimą neatsako, todėl prašome atsakingai rinktis pristatymo būdą :). Siuntimo mokesčiai apskaičiuojami pirkimo proceso metu ir yra matomi vartotojo krepšelio sandaroje.

Siekdami užtikrinti aukščiausią pristatymo ir produktų kokybę, pasirinkus pristatymą per DPD kurjerį ar atsiėmimą DPD PickUp taškuose, siuntas siunčiami taip:

    • Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio prekes užsakius ir apmokėjus iki 14:00, jos yra išsiunčiamos tą pačią dieną ir pristatomos į nurodytą punktą per 1-3 darbo dienas
    • Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio prekes užsakius ir apmokėjus vėliau nei 14:00, jos yra išsiunčiamos sekančią dieną ir pristatomos per pirmajame punkte nurodytą laiką
    • Jei užsakymas atliktas ir apmokėtas nuo penktadienio iki sekmadienio, tuomet siunta išsiunčiama ateinantį pirmadienį ir pristatomos per pirmajame punkte nurodytą laiką

Krepšelio vertė iki 35€, DPD paštomatuose pristatymo kaina 2.50€.

Krepšelio vertė nuo 35€, DPD paštomatuose pristatymas NEMOKAMAS.

Visais kilusiais klausimais Lietuvoje galite kreiptis elektroniniu paštu info@amala.lt ar telefonu +370 66 77 35 77.

Esant netikslumams Jūsų nurodytame adrese, mes negalime prisiimti atsakomybės už pasimetusius siuntinius.
Prekių siuntinių draudimo paslauga kol kas neteikiama. Už pristatymo metu sugadintas ar dingusias prekes mes neatsakome.

P.S. taip pat galime pristatyti prekes į kitas šalis (Austrija, Belgija, Kroatija, Čekijos Respublika, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Vengrija, Airija, Italija, Latvija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija).

Download our catalog
Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklalapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Priimti
Privacy Policy

We use cookies to ensure you get the best experience on our website. By continuing to use our site, you automatically agree to the use of these technologies.

Ok