APIE MUS

Apie mus

Amala Vegan Fabrika – gamybos įmonė, įkurta 2018 metais. Esame lietuviškas gamintojas, gaminantis augalinės kilmės veganišką produkciją – rūkytas ir virtas dešras, dešrelės, paštetus, burgerius ir kitus veganiškus produktus. Gaminiai sukurti pagal mūsų pačių unikalius receptus, bendradarbiaujant su maisto technologų laboratorijomis. Savo gaminiuose naudojame tik natūralius ingridientus, ir žinoma be GMO. Nuolatinis tobulėjimas ir siekis pateikti Jums geriausio skonio ir sudėties produktus yra mūsų pagrindinis rūpestis.

Amala.lt tai mūsų el. parduotuvė, kurioje jūs rasite tik skanius, maistingus ir etiškus produktais. Ragaukite ir dalinkites su mumis savo įspūdžiais ir potyriais!

Apie produkciją

Amala, tai augalinės kilmės produktai, kurių pagrindą sudaro kviečių baltymai, kokosų aliejus sojų baltymai ir natūralios kvapiosios medžiagos. Natūralūs augaliniai prieskoniai ir šiuolaikinių technologijų pagalba puikiai atkartota „mėsos“ struktūra mūsų produktams suteikia autentišką tradicinių mėsos gaminių skonį. Būtinai išbandykite ir duokite paragauti savo draugams!

Mūsų produkcijos sudėtis:

  • TIK AUGALINĖS KILMĖS
  • BE GMO
  • NATŪRALŪS AUGALINIAI DAŽIKLIAI
  • AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS KOKOSŲ ALIEJUS
  • NATŪRALŪS PRIESKONIAI
  • RŪKYTIEMS GAMINIAMS – TIKRAS DŪMAS
  • BE CHOLESTEROLIO (0%)
  • TURTINGI BALTYMAIS (23%)
  • TINKA VAIKAMS

Produktai pagaminti tik lietuviškų kviečių baltymų pagrindu, visi sojų baltymai be GMO, naudojame kukurūzų ir bulvių krakmolus, natūralius augalinės kilmės dažiklį iš paprikos, švarų ir ištestuotą geriamąjį vandenį iš giluminio gręžinio, eterinius ir kitus aromatinius aliejus, natūralius prieskonius (kalendra, paprika, muskato riešutas, juodieji pipirai, kvapnioji gerula – asafetida), kokosų aliejus.


Aukšti kokybės standartai:

Mūsų produkcija sertifikuota Vegan Society sertifikatu 
Mes naudojame tik natūralius produktus.
Mes nenaudojame GMO ir pavojingų konservantų.
Mes kruopščiai tikriname produktų kokybę visuose gamybos etapuose.
Mes didžiuojamės tuo, ką darome.
Gamindami produkciją, mes palaikome aukštus švaros standartus.

Mūsų sertifikatai

TP22
Download our catalog
Updating…
 • Krepšelyje nėra produktų.
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklalapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Priimti
Privacy Policy

We use cookies to ensure you get the best experience on our website. By continuing to use our site, you automatically agree to the use of these technologies.

Ok